Şangay Stero Ar-Ge A.Ş. ,. Ltd

testosteron, nandrolone, trenbolon, equipoise, masteron, primobolan, antiöstrojen, büyüme hormonu, enjeksiyon şişeleri, su bazlı süspansiyon, hgh, sarmallar, prohormonlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

iyi kalite Profesyonel Vücut Geliştirme Steroidleri satış için
iyi kalite Profesyonel Vücut Geliştirme Steroidleri satış için
Her şey harika ve çok kaliteli. Kısa süre içinde başka hizmetler için sizinle görüşeceğim, Gerçekten hızlı kargo ve iyi kalite için teşekkür ediyoruz.

—— Mr.Carlos

Evet, yaptım, dün geldi ve bunu bugün harika sonuçlar ile ilk kez denedim. Teşekkür ederim.

—— Mr.Benjamin

Sadece paketi bugün aldım ve mükemmel servisler için teşekkürler, sana çok yakında tekrar sipariş verilecektir.

—— Mr.Sergey

Evet bana sağladığınız ürünlerin kalitesiyle hiçbir sorunu yaşamadım, aynı zamanda tüm müşterilerim de kalite memnuniyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

—— Mr.Drake

Malzemeler için teşekkürler, dün gece kendimi test ettim ... kalitesi çok memnun kaldım ve tekrar sipariş vermek istedim, teşekkür ederim.

—— Mr.Hannon

Ben sohbet şimdi

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Shanghai Stero R&D Co,. Ltd
Resepsiyon Masası Ofis Ofis Binası takım Toplantı Salonu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Shanghai Stero
Yıllık satış : 10000000-20000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 90% - 100%
Main Product: testosterone, nandrolone, trenbolone, equipoise, masteron, primobolan, growth hormone, injection oil
Shanghai Stero Co ,. Ltd en profesyonel ilaç intermediates üretir ve Çin'de ihracatçılar, zengin deneyimleri ve olgun teknolojisi ile 8 yıldan daha fazla, tam kapsamlı ürünler, etiketler, şişeler ve üretim ekipmanları üzerinde özel özel hizmetler için hammadde sağlayan biridir. Firmamız fabrika ISO9001 kalite sistemi belgelendirme ve SGS belgelendirme geçti.

Ana Ürünler : Biz anabolik Androjen Steroidleri, Kimyasal Sentetik İlaçlar, Sağlık Bakım Ürünleri, Ham Steroid Tozları, Homebrew Enjeksiyonlu Steroidler, İnsan Büyüme Hormonu Peptitleri, Prohormon, SARMS, Östrojen Hormonları, İlaç Hammaddeleri, bazı başlıca sıcak ürünlerimizden bazıları olarak uzmanız. : Testosteron Enanthate,

Testosteron Propionat,

Testosteron Cypionate,

Sustanon 250,

17-alfa-metil-testosteron,

Nandrolone Decanoate,

Nandrolone Phenylpropionate,

Trenbolon Asetat,

Trenbolone Enanthate,

Parabolan,

Boldenone Undecylenate,

masteronda,

Primobolan,

Anavar

stanozolol,

Dianabol,

Anadrol,

Oral turinabol,

Nolvadex,

Clomifene,

Tadalafil,

Viagra,

Vardenafil,

CJC 1295,

Melanotan 2,

IGF-1,

hgh,

Hygetropin,

benzokain

Lidokain vs.

Ürettiğimiz Ülkeler : Firmamız Organik Bir Üretim Olarak Üretim, İşletme ve Pazarlama özelliğine sahip olup, orta adam olmaksızın orijinal güvenilir bir kaynaktır, her ay 200kgs'den fazla ürün ihraç edilerek yurtdışı ve yurtiçi pazarda müşterileri arasında iyi bir üne kavuşmuştur. Şu anki pazarımız ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Kanada, İtalya, İsveç, Rusya, Hindistan, Avustralya, Ukrayna, Polonya, İspanya, Portekiz, Brezilya, Paraguay, Birleşik Arap Emirlikleri, Singapur, Tayland, Hollanda, İran, Güney Afrika ve daha fazlası.

Kalite Kontrol : Kalite hayatımızdır! Şirketimiz pazarın çeşitli taleplerini karşılamak için Geliştirme ve Araştırma Ürünleri alanındaki büyük Fonlar ve Beyinler yatırım yapmaktadır. Ürünlerimizi analiz etmek ve kontrol etmek için kendi profesyonel QC çalışma ekibimiz, HPLC laboratuarı, UV spektrofotometresi, üretim sürecinde ve sevkiyat öncesi saflığı belirlemek için kullanılan yüzlerce testimiz var; ürünlerimizden her biri çok sıkı profesyonel test ürünün en iyi kalitesini sağlayın. pazar rekabet avantajları şirketimizin ürünlerini artırmak için, teslimattan önce en saflıkta ürünleri garanti etmek için her toplu işinde kesinlikle kalite testi. Tüm ürünlerimiz FCC, USP, EP ve BP gerekliliklerine uygundur. Deneyimlerimiz, ileri teknoloji ve sürekli araştırma yıllarımızla kalitemiz pazardaki ihtiyaçları ve müşterilerin çeşitli gereksinimlerini tam olarak karşılamaktır; müşterilerimizden gelen iyi geri bildirimler aldık, bizden de memnun kalacağınıza inanıyoruz. Çiğ tozların ya da yağlı sıvıların kalitesinin daima bakımı yapmamız gereken ilk önemli şey olup olmadığı.

Biz sadece bir ürün satmıyoruz, daha fazla müşteriye en kaliteli steroid tozlarını elde etmek için erişime sahip olmaya çalışıyoruz. Artık kandırılmış olma konusunda endişelenmenize gerek yok, her peltenizi alacaksınız ve bizimle anlaştığınızda asla kaybetmeyeceksiniz. Aradığınız eşsiz kaynağımız olduğunun farkına varacaksınız.

Gelişme çabalarımızı sürdüreceğiz, daha iyi ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz, dünyanın dört bir yanından distribütör arayıp birlikte işimizi daha güçlü hale getireceğiz, bize katılın hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

İlgili kişi: Mr. Deca Lee

Tel: 86-170-98666737

Faks: 86-21-31312884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)